Skip to main content

Międzynarodowa Klinika Neuroimmunologii

Poznaj naszą Klinikę

W Immuno Portland łączymy innowacyjne podejście do medycyny z głębokim zrozumieniem indywidualnych potrzeb każdego Pacjenta. Nasza klinika powstała dzięki współpracy z wybitnymi specjalistami w dziedzinie neuroimmunologii i neurologii. Jesteśmy dumni, że możemy przekazać nasze bogate doświadczenie i wiedzę w celu zapewnienia najwyższej jakości opieki medycznej.

Wierzymy, że kluczem do skutecznego leczenia jest precyzyjna diagnostyka. W naszej klinice wykorzystujemy najnowocześniejsze technologie i metody badawcze, aby z głębokim zrozumieniem podejść do problemów zdrowotnych naszych Pacjentów. Dzięki zaawansowanym narzędziom diagnostycznym jesteśmy w stanie precyzyjnie zidentyfikować źródło problemów, co pozwala na opracowanie najskuteczniejszych planów leczenia.

Kierujemy się wartościami takimi jak empatia, profesjonalizm i innowacyjność. Naszym priorytetem jest nie tylko leczenie chorób, ale także całościowa poprawa jakości życia naszych Pacjentów.  Wierzymy, że dzięki naszemu zaangażowaniu i doświadczeniu możemy znacząco przyczynić się do poprawy zdrowia i samopoczucia naszych Pacjentów.

NASZA FILOZOFIA

Łączymy siły!

W Immuno Portland Clinic rozumiemy, że działając zespołowo oraz wykorzystując wiedzę, doświadczenie i umiejętności różnych specjalistów, a także mądrość Pacjentów i Opiekunów zadbamy o każdego z należytym szacunkiem i troską.

Dzięki takiej filozofii, Immuno Portland Clinic jest kliniką, która z sukcesem podejmie się najtrudniejszych wyzwań.

Rozumiemy, że oddając bliską osobę pod naszą opiekę – chcesz, aby była Ona w bezpiecznych i kompetentnych rękach. Dlatego wiemy jak to jest ważne i wiemy jak to zrobić.

To nas wyróżnia

Międzynarodowy Zespół Lekarzy konsultuje i leczy zaburzenia na podłożu
immunologii i neurologii wraz z infekcjami o różnej etiologii.

Diagnostyka zależna od stanu pacjenta

Dobieramy precyzyjną diagnostykę uwzględniającą stan Pacjenta, w tym: badania laboratoryjne, metaboliczne, mitochondrialne, zaburzenia jelitowe, genetyczne, infekcje wirusowe i bakteryjne.

Jeden protokół leczenia

Na podstawie konsultacji z wieloma międzynarodowymi specjalistami układamy jeden, spersonalizowany protokół leczenia, aby cały proces był jak najmniej stresujący dla pacjenta i opiekuna.

Konsultacje lekarza ds. zaburzeń

Konsultacje pediatryczne lub internistyczne lekarza ds. zaburzeń neurorozwojowych, który precyzyjnie dobiera właściwe badania diagnostyczne.

Holistyczna opieka

Dbamy o holistyczne odejście do Pacjenta zapewniając wielopoziomową opiekę naszych specjalistów wraz z ułożeniem indywidualnej diety wspomagającej protokół leczenia.

Stały kontakt z lekarzem

Opieka lekarza oraz indywidualnego Medical Concierge, dająca możliwość bycia w stałym kontakcie w każdym momencie, przez cały okres leczenia.

Międzynarodowe konsultacje

Przeprowadzamy wielospecjalistyczne międzynarodowe konsultacje z najlepszymi specjalistami w danych dziedzinach, aby móc zapewnić efektywną metodę i protokół leczenia.